Stacjonarnie | Online

Mentoring marki i biznesu
1:1 z Kat Highton

Jeśli chcesz zbudować markę lub ścieżkę kariery napędzaną własną pasją i spójną ze swoimi wartościami, a przy tym przynoszącą solidne dochody i dającą satysfakcję każdego dnia, a przy tym jesteś zdecydowany/a na intensywną pracę 1-1 ze mną to zapraszam Cię do współpracy.

Staniesz się wersją siebie, która autentycznością oraz wewnętrzną spójnością podbija świat.

Wypalenie zawodowe i poszukiwanie szczęścia...

Jesteś przedsiębiorcą, ekspertem, specjalistą, jesteś świetny/a w tym co robisz ale poza tym chcesz czuć że żyjesz i realizować się każdego dnia na poziomie biznesu i życia osobistego. Wiesz już, że ciągła pogoń za więcej, za lepiej, ba nawet osiągnięcie swojego planu nie oznacza prawdziwej, wewnętrznej radości i frajdy i często jest bardziej gorzkie niż słodkie. Biegniesz, walczysz, wygrywasz i przegrywasz ale to wszystko to tylko “robota” w której znika gdzieś pasja, radość, szczerość, gdzie znikasz Ty i czas, który masz na życie.

A co jeśli mógłbyś wciąż być tym samym wygrywającym ekspertem, specjalistą, przedsiębiorcą ale sprawić, żeby każdy dzień powodował, że żyjesz pełnią piersią, że to co i jak robisz Cię spełnia i daje frajdę, a pieniądze i sukcesy to tylko wisienki na torcie, bo żyjesz pełnią szczęścia na codzień nawet zanim osiągniesz Twój plan maximum.

Jaką wartość miałoby dla Ciebie życie, które wypełnia pasja i radość i generuje zysk z którego możesz być tylko dumny?

Jeśli pragniesz zbudować markę lub ścieżkę kariery napędzaną własną pasją, przynoszącą solidne dochody i dającą satysfakcję każdego dnia i jesteś zdecydowany/a na intensywną pracę 1-1 ze mną to zapraszam Cię do współpracy.

Podczas trwania programu przeprowadzę Cię przez proces odkrywania tego, co dla Ciebie najważniejsze i tworzenia marki i kariery w której na codzień będziesz mógł/mogła doświadczać samorealizacji i spełnienia. Wspólnie przejdziemy przez cały proces tworzenia, od pomysłu poprzez planowanie i tworzenie produktów i usług, aż do konkretnego planu realizacji i tego jak będziesz pokazywać się Światu.

Moja metoda opiera się na głębokiej wierze w autentyczność i prawdziwość jako fundamenty budowania silnej i spójnej marki osobistej. W ramach mojego programu, poznasz siebie jak nigdy dotąd, odkryjesz swoje najgłębsze wartości i nauczysz się, jak przekuć je w plany, produkty, usługi i działanie. Chcę, abyś doświadczył(a), jak to jest cieszyć się życiem, tworząc karierę, która jest Twoją pasją, a nie tylko pracą. Żyj na swoich warunkach, bez kompromisów i czuj spełnienie i samorealizację każdego dnia.

Dołącz do mnie i zbuduj ze mną biznes oraz życie, o którym marzysz. Razem stworzymy ścieżkę do samorealizacji i wewnętrznego spełnienia, krok po kroku, odkrywając i definiując to co dla Ciebie najważniejsze i sukcesywnie wdrażając i pokazując to światu. Zapraszam Cię do tej podróży, podczas której Twój rozwój i sukces stają się naszym wspólnym celem.

Mentoring 1:1 jest dla Ciebie, jeśli:

 • Jeśli jesteś zdecydowany, gotowy, zdeterminowany, wiesz czego chcesz i chcesz działać na 100%.
 • Chcesz mieć moje indywidualne wsparcie, aby jak najszybciej postawić swój brand albo wyznaczyć swoją ścieżkę.
 • To co robisz dziś, nie daje Ci satysfakcji i chcesz żeby twoja praca stała się Twoją pasją.
 • Jesteś przedsiębiorcą lub ekspertem, który chce wzbogacić swoją markę o wartości, które napędzają do działania i przynoszą jeszcze większy zwrot z inwestycji.
 • Chcesz żyć i pracować z mocą, która przyciąga do Ciebie innych i pozwala Ci odnieść sukces, o którym marzysz.
 • Masz wartość, którą chcesz skonkretyzować, zapakować i sprzedać i nie wiesz jak.

4 stopniowy proces bezkompromisowego
życia i biznesu

 • POZNAJ SIEBIE
  Poznasz siebie, to kim na prawdę jesteś na dziś, jaki masz potencjał na teraz i jakie faktyczne zasoby zewnętrzne i wewnętrzne teraz posiadasz. To Twój nieuświadomiony punkt wyjścia. To co nieświadome i co jednocześnie kieruje Tobą i Twoim życiem w 95%, stanie się uświadomione i zarazem punktem wyjścia to Twojej całej przyszłości.
 • ODKRYJ SIEBIE
  Odkryjesz siebie na nowym, bardzo głębokim poziomie. Poznasz swoje wartości oraz mechanizmy, które pozwolą zbudować nowe „upgradowane” pełne wewnętrznej spójności i ogromnego potencjału „JA”. To początek transformacji w osobę, która zwycięża sobą w każdej dziedzinie życia.
 • ZDEFINIUJ SIEBIE
  Gdy zyskasz pełną jasność tego kim się teraz stajesz i zaczniesz świadomie korzystać ze swojego potencjału, dokładnie zdefiniujesz jak pokażesz się światu. Przeniesiesz to kim jesteś z pełną wewnętrzną mocą i spójnością oraz na nowo zdefiniowanymi wartościami, w produkt, usługę i Twoje codzienne działanie.
 • POKAŻ SIEBIE
  Czas na pokazanie światu owoców Twojej głębokiej pracy. Zdecydujesz jak się wyróżnić, gdzie i jak ma być Cię widać. Ustalisz swoje motto i plan działania, by Twoje życie już zawsze było pełne pasji, a biznes rozwijał się na miarę Twojego ogromnego potencjału i z siłą Twoich najgłębszych wartości. To początek Twojego działania na miarę Twojego nieograniczonego potencjału.
Kat Highton 2

Zapisz się na rozmowę kwalifikacyjną

Co otrzymasz w ramach mentoringu 1:1?

 • 12 tygodniowy transformacyjny program na platformie
 • Dostęp do platformy VOD (instrukcje, procesy, ćwiczenia nagrane przez Kat)
 • Materiały mentoringowe w formie PDF do druku
 • 11 osobistych spotkań mentoringowych on-line z Kat Highton
 • 2 dniowe spotkanie LIVE w Warszawie lub w Łodzi (kulminacja 12 tyg. programu)
 • Możliwość poznania uczestników mentoringu grupowego i networking

Jak wygląda proces zapisania się na mentoring?

 • Zapisujesz się na rozmowę kwalifikacyjną
 • Kontaktujemy się z Tobą i ustalamy termin spotkania
 • Weryfikujemy wspólnie czy ten program jest dla Ciebie
 • Przedstawiamy Ci ofertę i podejmujesz decyzje o współpracy
 • Dopełniamy formalności
 • Otrzymujesz dostęp do pierwszych materiałów i zaczynamy
Group 578

Poznaj mnie

Nazywam się Kat Highton i pomagam osobom takim jak Ty ułożyć biznes spójny z tym, co dla Ciebie ważne i co dodaje Ci skrzydeł. Twój biznes zmienia się w życie pełne pasji i wartości jednocześnie pozwalając Tobie osiągnąć cele zawodowe i osobiste. 

„Prawdziwy sukces osiągasz dopiero, gdy wiesz kim jesteś i kierujesz się tymi samymi, własnymi wartościami w każdym aspekcie swojego życia. Wtedy masz spójność i moc, które sprawiają, że wszystko Ci wychodzi, a Ty jesteś szczęśliwy.”

Group 569

Poznaj opinie na mój temat!

Reem AIJzawi

Group 594

„Doświadczenie poparte wieloletnią praktyką jest najcenniejszą wartością jaką możemy dzielić się z innymi przedsiębiorcami. Polecam współpracę z Kat jako najlepszą opcję dla rozwoju Twojego biznesu i pracą nad coraz lepszą wersją siebie. Profesjonalizm, wiedza i ogromne doświadczenie Kat było dla mnie nieocenionym wsparciem. Nasza współpraca zaowocowała stworzeniem strategii, która pozwala mi na świadome skalowanie biznesu opartego na autentycznej marce osobistej.”

Katarzyna Radziejewska

favicon 3

„Chciałabym wszystkim, którzy „ciągle zaczynają od nowa” powiedzieć, że Metoda Kat Highton po prostu działa. Pozytywna i naturalna energia oraz motywacja do działania, rady i bezprecedensowe wsparcie ze strony samej Kasi po pierwsze sprawiły, że podjęłam kolejną w moim życiu próbę i poszłam za jej wskazówkami, a potem nagle poczułam, że to naprawdę ma sens i działa. Dzisiaj ta pewność, że dam sobie radę w nowych dla mnie sytuacjach – bezcenne… Kasiu, bardzo dziękuję.”

Bożena Marek

Christopher Cook

Marilyn

Eddi Lynch

Twój biznes może wypalić, więc nie czekaj!

Zapisz się na rozmowę kwalifikacyjną

Kat

Najczęściej zadawane pytania

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Stwórz biznes, który Cię spełnia i życie warte życia!